Carine Mathijssen
Senior organisatieadviseur/trainer/executive coach
De afdeling Personeelszaken, P&O of Human Resource Management speelt een belangrijke rol in de organisatie. Als medewerker personeelszaken hou je je onder andere bezig met verzuim, re-integratie, het aantrekken van nieuwe medewerkers en arbeidsvoorwaarden. Er komt een hoop op je af. Zowel de directie als het personeel vragen je om hulp. Een HR-medewerker moet dan wel beschikken over actuele kennis om met de vragen aan de slag te gaan. In de training medewerker personeelszaken maak je in twee dagen op een praktische manier kennis met alle verschillende aspecten van het HR-werk, waardoor je je verder ontwikkelt in jouw carrière. Vooraf ontvang je een schriftelijke intake. Daarop kan je aangeven wat jouw vragen zijn. De trainer kan dan rekening houden met de vragen en opmerkingen van de deelnemers. Hierdoor wordt deze HRM training voor jou effectiever.
De deelnemers krijgen na afloop van de training zes maanden gratis toegang tot de HR kennisbank Performa HR.
Voor het complete overzicht van de inhoud en de leerdoelen ga naar het programma van de training.
Het programma van de Basistraining medewerker personeelszaken duurt 2 dagen en ziet er als volgt uit:
Voor de training ontvang je een schriftelijke intake. De trainer kan met jouw intake beter inspelen op jouw situatie en jouw vragen.
Informeel kennismaken in een ongedwongen sfeer, ervaringen uitwisselen.

Cursusboek
Maatwerk
Als je deze basistraining Medewerker personeelszaken met jouw eigen collega’s wilt volgen dan is dat natuurlijk mogelijk. HRM Academy kan deze training op het moment dat het je schikt op de door jouw gewenste locatie verzorgen. Neem hiervoor contact op met een adviseur en we helpen je graag verder (telefonisch 085 – 0432268 of via de e-mail info@hrm-academy.nl).
De kosten voor de basistraining Medewerker personeelszaken bedragen € 785,00 per persoon exclusief € 170,00 arrangementskosten (accommodatie, koffie/thee en een uitgebreid lunchbuffet). Tijdens de training wordt gebruik gemaakt van trainingsmateriaal. De kosten hiervoor bedragen € 40,00. De totale kosten per persoon bedragen € 995,00 per persoon. Dit bedrag is exclusief btw.
Ben je werkzaam in een organisatie die de btw niet terug kan vorderen dan is het mogelijk om een btw-vrije training te volgen. Dat is het geval als je bijvoorbeeld werkt bij de overheid of in de zorg. De Academy, waar HRM Academy deel van uitmaakt, is namelijk CRKBO-gecertificeerd en daarom door de belastingdienst vrijgesteld van btw. Geef op het aanmeldformulier aan of je een btw-vrije training wilt volgen. Als je je hiervoor inschrijft, brengen wij hiervoor € 10,00 administratiekosten in rekening. Meer informatie hierover vindt je hier.
Er kunnen zich omstandigheden voordoen waardoor je niet aan deze training kunt deelnemen. Tot één maand voor aanvang van deze training kun je kosteloos annuleren. Wanneer je je binnen één maand voor aanvang van de training afmeldt dan brengt de HRM Academy de totale trainingsprijs in rekening. Je kunt je kosteloos laten vervangen door een collega. Annuleren kan uitsluitend schriftelijk (per post of per email). Meer over onze voorwaarden vindt je hier.
Ik heb 2 hele leerzame dagen gehad. Veel uitleg en geoefend met het voeren van gesprekken.
Zeer informatief.
Heel leerzaam. Brede opzet is fijn om van alle aspecten van HR wat meer te weten te komen.
Ik had meer feiten over CAO en wetgeving verwacht maar ben uiteindelijk blij met wat er allemaal besproken is.
Onderwerpen waren duidelijk. Ik merk dat ik meer behoefte heb op dieper in sommige onderwerpen door te gaan. Dat heb ik nu gemist maar daar was deze cursus niet voor.
Hele duidelijke uitleg en voorbeelden die er gebruikt worden.
Leuke en leerzame omgeving.
Erg fijn. Duidelijke informatie en genoeg interactie.
Erg leerzaam (alles is nieuw). Super leuke trainster.
Heel leerzaam. Ik heb zelf nauwelijks HR ervaring.
Leerzaam
Informatief, heel veel informatie om op voort te borduren en gerichter over verder te leren.
28 oktober heel veel theorie, 2e dag meer casussen, leuk om te behandelen.
Fijn om het grotere geheel te leren.
Heel fijn om de basis van HR uitgelegd te krijgen. Veel duidelijk geworden.
Zeer interessant. Fijne selectie aan onderwerpen.
Erg informatief
De cursus is beknopt en sommige leerstof kan heel nieuw en daarmee ingewikkeld overkomen. Gesprekstechnieken zouden meer geoefend moeten worden.
Heel leerzaam, de meeste onderwerken waren nieuw en heb ik iets over geleerd. Voornamelijk voor mij was de 2de dag heel leerzaam qua onderwerpen. Het is wel veel info om tot je te nemen op 1 dag tijd. voornamelijk de theoretische stof, maar wek veel nieuwe dingen geleerd.
Interessante tips en tools gekregen. In de basis een goede training. Dag 2 vond ik soms teveel gericht op HR adviseur ipv HR medewerker.
Heel zinvol/nuttig. Leuk gegeven door Corine (zeer deskundig!)
Fijne compacte groep met ruimte voor inbreng.
Goede inhoud en hele fijn trainer!
Uitgebreid en zeer nuttig. Fijne groep ook. Goede basis kennis .
Zinvol, prettig en leerzaam. Erg leuk om met mede cursisten in gesprek te gaan.
fijn dat er ruimte s voor het bespreken van praktijkvoorbeelden en eigen ervingen.
Heel interessant! Goede info, ook bij specifieke vragen. Top gedaan. Ben er heel blij mee!
Leerzaam, voor kleine bedrijven niet altijd van toepassing.
Een fijne basis. Een goede eerste indruk van het vak.
Prima als basis. Het primaire fundament voor HR. De cursus en de trainer zijn prima. Ik zou nog meer diepgang willen.
Leuk. De trainer speelt goed in op vragen van de deelnemers. Veel informatie. maar ook onderwerpen waar ik als HR-officer niet mee te maken heb.
Heel informatief. Er werden veel verschillende onderwerpen behandelt en er was aandacht voor individuele leerwensen. De cursus was eigenlijk boven verwachting.
De cursus was interessant en leerzaam.
Heel leerzaam. Een goed handvat om de HRM kennis in beeld te brengen. Fijn dat er verschillende naslagwerken en documenten gedeeld werden.
Leerzaam en een prettige ervaring met de docent. Open vragen waar kennis in gedeeld kon worden.
Verhelderend, inspirerend en vooral leerzaam
Ik vond het een fijne cursus. Ik heb veel geleerd. Fijn dat het een klein groepje was met veel interactie.
De cursus was leerzaam en een goede graadmeter voor onze organisatie.
Erg informatief. Door deze cursus is mijn kennis toegenomen. Voor mij was vooral dag 2 van toepassing.
Heel goed. De cursus had wel langer mogen duren, zo leerzaam en leuk was het.
Een prettige en leerzame cursus. Genoeg afwisseling. Door de kleine groepjes genoeg ruimte om te vragen een te oefenen.
Duidelijke en leerzame cursus.
Informatieve cursus. Leuk om met andere deelnemers ervaringen te delen en te leren van elkaar.
Informatieve cursus, die handvatten geeft om aan de slag te gaan op de HR-afdeling.
Leerzaam, informatief, leuk en gezellig. We hadden een kleine groep. We kwamen toe aan informatie uitwisseling.
Interessante cursus. Het heeft mij getriggerd tot meer verdieping.
Een interessante cursus.
Goede informatie. Veel aan gehad qua achtergrond. Fijne cursus. Carine is een prettig persoon.
Het was een leerzame cursus die veel raakvlakken had met mijn werk. Mijn kennis is toegenomen!
Heel leerzaam en mooi divers qua onderwerpen. Goed ook dat we als groep konden meebepalen welke onderwerpen extra werden toegelicht.
Leerzaam, maar toch lastig in 2 cursusdagen. Het onderwerp HR is zo veel omvattend.
Zeer informatief, wel veel informatie.
Prima 2 dagen. De eerste dag theorie en de tweede dag meer toepasbaar op de HR-praktijk. Mijn doel was om mijn werkzaamheden te toetsen aan de theorie.
Een fijne cursus. Heel veel informatie. Ik had graag stof van de tweede dag ook in de eerste dag gehad. Het zijn maar 2 dagen.
Mijn kennis is toegenomen. De trainer speelde goed in op mijn vragen.
De trainer is goed. Zij heeft veel kennis.
Zeer leerzaam, veel nieuwe kennis en een super goede trainer.
De cursus was goed, veelzijdig. Alle basisonderwerpen voor P&O zijn besproken.
Zeer interessant. Vooraf gevraagd wat er besproken moet worden en die punten zijn ook meegenomen.
Erg leerzaam en motiverend. Ik ben nieuw in het vakgebied en voor mij was alles zeer duidelijk.
Raakt veel facetten van HR. Heel fijn, want ik ben nieuw werkzaam in HR domein.
Leerzaam en informatief.
De cursus was duidelijk, leerzaam, goed & leuk
Een leuke, duidelijke training. De training stemde overeen met mijn verwachtingen. Ook fijn dat het een kleine groep was.
De training was leerzaam en goed te volgen. Veel van geleerd. Mijn kennis is toegenomen.
De cursus voldeed aan mijn verwachtingen. Leuk/interessant om verhalen van andere cursisten te horen. Fijne uitleg en kleine groep.
Veel was al bekend in mijn functie. Echter toch wat tips meegekregen die ik kan gebruiken. Een medewerker PZ heeft denk ik veel aan deze cursus
Een goede training voor mij. ik heb veel geleerd. De trainer was flexibel en ging goed in op de vragen en opmerkingen van de deelnemers. Veel geleerd.